Ota yhteyttä

Tilaa palvelu yrityksesi käyttöön soittamalla numeroon 040 189 8688 tai lähettämällä sähköposti osoitteeseen myynti@youpret.com. Teemme käyttäjätunnukset sopimusasiakkaille valmiiksi ja annamme palvelun käyttöopastuksen tarvittaessa.

Myynnin yhteystiedot

Kiinnostuitko? Kerromme mielellämme lisää.

Heikki Vepsäläinen

Heikki Vepsäläinen

Toimitusjohtaja

Myynti, sopimukset

+358 40 189 8688

heikki@youpret.com

Toimiston yhteystiedot

Tarvitsetko apua palvelun käytössä? Ota yhteyttä

Maya rytkonen

Maya Rytkönen

Palvelupäällikkö

+358 45 668 8113

maya@youpret.com

nea ruotsalainen

Nea Ruotsalainen

Ajanvarausvastaava

+358 50 471 4921

nea@youpret.com

jani kamarainen

Jani Kämäräinen

Tulkki- ja asiakasvastaava

+358 40 705 4377

jani@youpret.com

Abrial Bertel

Abrial Bertel

Ohjelmistokehittäjä

 

abrial@youpret.com

Suvi Kingelin

Suvi Kingelin

Asiakasneuvoja

+358 400 169 278

suvi@youpret.com

Laura Kosonen

Laura Kosonen

Projektiassistentti

 

laura@youpret.com

Youpret Oy

Torikatu 29 A

80100 Joensuu

hello@youpret.com

040 189 8688